slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Mytí vozidel a čištění interiérů

Naše moderní mycí linka v Uherském Hradišti Vám nabízí kvalitní a šetrné mytí nejen karoserie vozidel, ale i ruční čištění interiérů.

Mytí karoserie

Při mytí karoserie v naší lince si můžete vybrat z několika předdefinovaných programů. Před zahájením každého programu Vaše vozidlo nejprve ručně předmyjeme pomocí speciálního čistícího roztoku a následně pomocí tlakového předmytí odstraníme hrubé nečistoty.

Potom absolvuje vaše vozidlo zvolený program v moderní automatické mycí lince, která díky speciálním kartáčům a jedinečné mycí technologii kvalitně a přitom šetrně očistí a ochrání karoserii Vašeho vozu.

Mytí motoru

Motor je bezesporu nejdůležitější součástí každého automobilu, proto je třeba pro jeho dlouhou životnost a bezporuchovost věnovat mu náležitou péči.

Nejméně jednou za rok by tak motor každého vozu měl projít kompletní čistící procedurou.

Při mytí motoru se nejprve zaměříme na odstranění hrubých nečistot...

Čištění interiérů

V každém vozidle se již po krátkém čase používání začne usazovat zvýřený prach, pylová zrnka z ovzduší, stejně jako drobné kamínky, zaschlé bláto nebo třeba chlupy od Vašeho domácího mazlíčka.

Čištění interiérů proto věnujeme náležitou péči, kdy důkladně očistíme nejen palubní desku, ovládací prvky vozu, samozřejmě také vysajeme všechny nečistoty z podlahy, sedaček i zavazadlového prostoru. Po vyčištění ještě ošetříme povrch ochranným roztokem, který pomáhá zabránit usazovaní dalšího prachu.

Designed by Automyčka a pneuservis Uherské Hradiště team © 2013. Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer